Menu
Sepetiniz

Hizmetçi Kostümü

Hizmetçi Kostümü
Merry See Erkek Hizmetçi Kostümü Takım
Aynı Gün Kargo
Paket İçeriği : Ürün 3 Parçadan Oluşmaktadır. (Tüm Aksesuarlar Ürüne Dahildir)Kumaş Bilgisi : 90% Polyester %10 LikraÜretim Yeri : TÜRKİYEYıkama Talimatı : 30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
139,99₺
Vergiler Hariç:129,62₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Erkek Fantezi Giyim

Her geçen gün çeşitlenen iç giyim dünyasında erkek fantezi giyim de önemli bir yer tutmaktadır. Erkekler tarafından çok fazla tercih edilmese de bundan hoşlanan kadınla ve erkekler bulunmaktadır. Fantezi giyim normal iç giyimden biraz daha farklıdır ve abartıya kaçabilir. Burada herhangi bir sınır veya kısıtlama yoktur. Bu yüzden birçok farklı alet ve tarzı erkek fantezi giyim içerisinde bulabilirsiniz. Gelin bu modellere birlikte göz atalım.

Deri Detaylı Erkek Fantezi Giyim Modelleri

Fantezi giyimler içerisinde en fazla beğenilen modeller deri ağırlıkta olanlardır. Deri modeller birçok farklı figürle karşımıza gelebilmektedir. Erkek fantezi giyimde de ağırlıkta olarak deri detaylar görebilirsiniz. Deri detaylar erkeğe daha fazla vahşilik ve sertlik dürtüsü kazandırabilirken karşısındaki kadında da aynı duyguları hissettirir. Bu durum cinsel hayatın daha fazla renklenmesini sağlar. Özellikle daha fazla ateş isteyenler ve daha sert sevenler bu tarz seçimlerde bulunabilirler.

Deri detaylı fantezi giyimlerin vücudun üst bölümü için olanları ve alt bölümü için olanları vardır. Bunlar vücudu tamamen sararak erkeğe daha fazla seksilik kazandırır. Daha hoş bir görüntü için bazı çiftlerin vazgeçilmesi olabilir. Deri detayların tulumu çağrıştıracak şekilde alt ve üst birleşik modelleri de bulunmaktadır. Bunlar kişinin tamamen bireysel ihtiyaçlarına ve göz zevkine göre tercih edilecek türdendir.

Zincir Detaylı Erkek Fantezi Giyim Modelleri

Cinsel isteğin uyarılması için iç giyim çok önemli bir detaydır. Kimilerimiz buna çok fazla dikkat etmezken kimilerimiz çok fazla dikkat eder. Erkek fantezi giyim içerisinde kadınlardakiler gibi birçok farklı model yer alır. Zincir detaylı modeller de fantezi giyim içerisinde sıklıkla tercih edilmektedir. Erkek fantezi modelleri içerisinde deri detaylarla karışık bir şekilde zincirler veya halkalar görebiliriz. Zincir de deriler gibi vahşi hayatı çağrıştırır. İlişkide sınır sevmeyenler ve daha fazla sertlik arayanlar bu tarz modelleri tercih ederek ilişkilerini canlı tutmayı başarabilir.

Vücudun göğüs formunu saran zincirler erkeğin daha güçlü görünmesini sağlar. Çünkü zindana zincirle atılan insanları simgeler. Bu da acının, gücün temsilidir. Burada cinsel hayatta aynı duyguların hissedilmesi için yardımcı olur. Vücudun alt kısmı için de değişik zincir detaylar bulunmaktadır. Bazen ince bazen kalın zincir detaylar bulunur. Bunlardan bazıları daha zarif gösterirken bazıları daha sert gösterir.

Hayvan Figürlü Erkek Fantezi Giyim Modelleri

Hayvan figürleri iç giyimde sıklıkla kullanılmaktadır. Erkek fantezi giyim modelleri içerisinde de belli bölgelere bazı hayvan figürleri yerleştirilir. Bu da erkeğin daha komik ve eğlenceli görünmesini sağlar. Bazı hayvanlar ise erkekte gücü temsil edebilir. Bunlar at, köpek, aslan gibi hayvan figürleri olabilir. Genellikle bu figürler vücudun alt kısmına göre dizayn edilir. Papağan, kedi, kuş gibi figürler ise erkek de biraz daha komik bir görüntü oluşturur. Bu modelleri de sevenler elbette ki bulunmaktadır.

Görüldüğü üzere erkek fantezi giyimde sınır yoktur. Burada söylenenlerin dışında binlerce farklı çeşit bulunmaktadır. Kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de iç giyime son yıllarda daha fazla özen gösterilmektedir. Bu ürünler her ne kadar bilinse de satışı sınırlı yerlerde yapılmaktadır. Bu tarz bir arayışınız var ise sitemizden yedi yirmi dört fikir alabilir, istediğiniz zaman sipariş oluşturabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve güveni için ürünler son derece özenle sarılmakta ve kimsenin göremeyeceği şekilde teslim edilmektedir. Bu konudaki şüphelerinde ve endişelerin de bu sayede önüne geçilmesi mümkün olmuştur. Sizler de endişe etmeden istediğiniz anda sitemiz içerisinde istediğiniz ürünün siparişini oluşturabilirsiniz.