Menu
Sepetiniz

Fantazi Harness

Fantazi Harness

Bu kategoriye henüz ürün eklemedik, takipte kalın.

Fantezi Aksesuar

 İç giyim sektörünün en özel parçaları fantezi aksesuar başlığı altında toplanmaktadır. Bu aksesuarlar cinsel hayatı daha cesur ve vahşi yaşamak isteyenler için çok özel parçalardır. Aranan her parçanın bulunması kolay olmayabilir. Sitemiz bu anlamda en zengin platformu sunmaktadır. Birçok farklı fantezi aksesuarını sitemizde bulabilirsiniz. Gelin birlikte fantezi aksesuarların genel olarak kullanılanlarına bir göz atalım.

Deri Kelepçe

Deri kelepçeler çok özel aksesuarlar olup, ilişki esnasında kadın veya erkek tarafından kullanılabilir. Genellikle kadınların el ve ayaklarına bağlanan deri kelepçeler ilişkinin biraz daha vahşi geçmesine ön ayak olur. El ve ayak bileklerine cırt cırtlarla veya özel kilitlerle bağlanan kelepçeler, hareketi engelleyerek, daha fazla acı çekilmesini ve haz alınmasını sağlar. Deri desenden olan kelepçeler dışında zincir detaylı kelepçeler de mevcuttur. Bunlar kişilerin istek ve taleplerine göre tercih edilebilir.

Deri Göz Bandı

Yine çok özel aksesuarlardan biri olan göz bantları, kişinin daha seksi görünmesini sağlar. Aslında bu bantlar acının da simgesidir ve cinsel hayatın daha büyük arzularla yaşanmasını sağlar. Deri detayları sayesinde göze herhangi bir zararı olmayacaktır. Deri detayların yerini bazen tül detaylar da tutabilmektedir. Tül detayların kenarlarında veya deri detayların kenarlarında zincirler de yer alabilmektedir. Kişinin tercihine uygun olarak birçok farklı model yer almaktadır.

Deri Kırbaç

Kırbaçlar atların veya diğer binek hayvanlarının daha hızlı gitmesi için kullanılmaktadır. Fantezi kırbaçlarda ilişkinin daha hızlı ve ateşli gerçekleşmesi için fayda sağlamaktadır. Bu tarz özel duyguları olanlar veya cinsel hayatında farklılık yaratmak isteyenler kırbaçları kullanabilmektedir. Deri kırbaçlar çok özel üretimlerdir. Bunlar sadece cinsel ortamda kullanılabilecek şekilde tasarlanmışlardır. Farklı renk ve boyutları elbette ki bulunmaktadır. Püskül detaylı olanları veya çok farklı tasarımda olanları da bulunmaktadır.


Fantezi Tasma

Tasma tutsaklığı ve aidiyet duysunu temsil ettiğinden cinsellikte aksesuar olarak kullanılmaktadır. Cinsellikte de bir kişinin karşı tarafa ait olduğunu baskılar. Bu sayede ilişkinin daha vahşi yaşanması mümkün olur. Tasmaların pek çok farklı tarzı vardır. Kimileri deri formda daha vahşi bir görünüm katarken, kimileri de tül detaylı olarak daha seksi bir görünüm verebilir. Bazen tasmalar da fiyonklar kullanılır, bazen de halkalar kullanılır. Boyun bölgesinin acımaması için özel olarak tasarlanmışlardır. Bu yüzden endişe etmeden sipariş verebilirsiniz.

Bağlama İpi

Bağlama ipi de fantezi aksesuarlar arasında çok önemli bir yere sahiptir. Bu iple kişi yatağa veya farklı yerlere bağlanabilmektedir. İp hem ele hem ayağa farklı pozisyonlarda bağlanabilmektedir. İp de kelepçe görevi görebilmektedir. Aksesuarlar içerisinde en kullanışlısı ve en popüleri bağlama ipidir. İlişkinin daha ateşli arzularla yaşanabilmesine imkan verir diyebiliriz.

Fantezi Jartiyer

Jartiyerler deri detaylarıyla veya tül detaylarıyla kadınların vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Fantezi jartiyerler biraz daha cesur kadınların simgesidir. Fantezi arayanlar farklı çeşitlerdeki jartiyerlerden faydalanabilirler.

Harness

Harness vücudun üst veya alt kısmına bağlanan zincir ve deri detaylardan oluşur. Vücudun daha seksi ve çekici görünmesini sağlar. Erkek veya kadın fark etmez iki cinsiyete göre olanları da vardır.