Menu
Sepetiniz

Harness Takım

Harness Takım

Bu kategoriye henüz ürün eklemedik, takipte kalın.

Harness

İç giyim sektöründe çok özel bir yeri olan harness, bazı kişiler için vazgeçilmez olabiliyor. Harness İngilizceden gelen bir kelime ve aslında at koşumluğu manasına geliyor. Görünüş olarak da at koşumluğuna oldukça benziyor. Bu özel parçayı bilmeyenler de çıkabiliyor. Ancak cinsellikte biraz daha estetik arayanlar için oldukça yaratıcı bir ürün olduğu söylenebilir.

Harness’ın birçok farklı şekli ve modeli bulunmaktadır. Bu kadar çeşit arasından seçim yapmakta zorlanan olmaktadır. Zincirli ve deri detaylı harness’lar oldukça ilgi çekici bir görsel sunmaktadır. Bu tarz biraz daha vahşi hayatı çağrıştırmaktadır. Bu durumda aslında biraz vahşi hayatı sevenlerin ve gerçekten sıkıcılıktan kurtulmak isteyenlerin seçimi oluyor.

Zincirli Fantezi Harness

Zincir detaylı harness’lar vücudun farklı bölgelerine takılabilmektedir. Bazen aksesuar olarak farklı organizasyonlarda kullanılanları da vardır. Belden oturtmalı zincirli harness’lar biraz daha oryantal sevenlerin tarzı oluyor. Bel kısmına inanılmaz bir incelik ve sexy’lik katabiliyor. Kalın bel detayına sahip olanlar bunu kullanarak daha zarif görülebilir.

Zincirli harness’lar arasında göğüs kısmına oturanlar bulunmaktadır. Bunlar göğüs kısmının çok daha vahşi ve estetik görünmesini sağlar. Bu sayede cinsel isteğin daha da artmasına yardımcı olur. Göğsün bazı detaylarına yerleşen zincirleri yer yer deri parçalar süsleyebilir. Bu da estetiğin artmasına ve ortamın daha sıcak bir hal almasına neden olur.

Derili Fantezi Harness

Derili fantezi harness aslında biraz daha vahşi hayatı yansıtır. Özellikle at koşumluğunu daha fazla andıran bu modelde bazı yerlerinde zincirler kullanılır. Yine bel altı için uygun modelleri olduğu gibi göğüs bölümünü tamamen saran modeller de bulunmaktadır. Vücudun ayrı ayrı bölümleri için de tasarlanan harness’lar ile çok daha çoşkulu geceler yaşanabilmektedir. Özellikle cinsel hayatında aynılıktan kurtulmak hislerin ayakta kalmasına yardımcı olur. İç giyimin vahşi alanlarında bulunmak farklılık yaratacaktır.

Halkalı Fantezi Harness

Halkalı fantezi harness, diğer harness modellerinden ayrılan bir yapıya sahiptir. Bu modeldeki harness’larda zincirlerin orta bölümlerinde büyük halkalar yer alır. Değişik yerlere yerleştiren halkalar görselliğin çeşitlenmesini sağlar. Halkalar zincir bitiminde ve boyun bölümünde de yer alır. Boyun tarafında olan halkaları bazen çok zarif taşlar süsler. Bu taşlar modelin biraz daha zengin görünmesini sağlar.

Halkalı modeller bu yıl çok fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Çok farklı modellerin bulunması bu alandaki satışların artmasını da sağlamıştır. İnternet ortamından satın almak da çok daha kolay ve daha az utanç vericidir. Böyle olunca rahatlıkla alışverişler gerçekleştirilebiliyor.

Bağlamalı Fantezi Harness

Bağlamı fantezi harness modelleri belden, boyundan, sırttan ve göğüsten bağlanabiliyor. Bu bağlama yerleri çeşitli detaylarla süslendiğinden daha zarif bir görsel sunabiliyor. Bağlama bölümleri derili ise biraz daha kayışa benzetilebilir. Ancak zincirli modeller bir kanca yardımıyla bağlanıyor. Bu sayede bağlama yerleri hiçbir şekilde belli olmuyor.

Bele bağlamalı harness, kadınlar arasında daha fazla tercih ediliyor. Çünkü bel bölümünün aşırı zarif görünmesini sağlıyor. Bu zarf bağlamayı değişik taş ve incirler takip ediyor. Tül detaylı iç çamaşırları ile harika bir görsel yakalanabiliyor. Harness’lar gece hayatının şenlenmesi ve cinsel hayatın renklenmesi için önemli aletlerdir. Bu anlamda birçok alet ve giysi bulunmaktadır. Ancak harness gerçekten çok daha fazla dikkat çeken özel bir alettir. Herkesin tercih ettiği bir ürün olduğu söylenemez. Çok daha özel insanların özel yaşamı için tercih edilen bir alettir.

En güzel harness modellerini sayfamızda her saniye bulabilir ve istediğiniz anda istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.